Divadlo

st 19. 6. / 18:00 / nádvoří Panského dvora, Městská galerie

Uvedení výstavy děl regionálních výtvarníků s názvem Vojšický plenér – 20 let s koncertem kapely Subterranian Homesick Band.

K přicházejícímu létu připraví Městská galerie výstavu Vojšický plenér – 20 let. Jde o výstavu osmi regionálních výtvarníků, kteří se potkávají pravidelně na Vojšických loukách a tato setkání s přírodou se různým způsobem odráží v jejich dílech. Letos završila tradice jejich setkávání 20let. Mezi exponáty najdou návštěvníci obrazy, grafiky, nebo dřevořezbu autorů Františka Pavlice z Hroznové Lhoty, Jana Botka z Ostrožské Nové Vsi, Miroslava Bystřického z Veselí nad Moravou, Petra Psotku a Zdeňka Kupa z Uherského Hradiště, Karla Táborského a Milana Boudy z Uherského Brodu a Mira Gregora z Dubnice nad Váhom.

Vernisáž výstavy se uskuteční netradičně ve středu 19. června v 18 hodin v rámci pravidelných Posezení na Panském dvoře a bude ji možné shlédnout do 25. srpna 2019. Podvečerem bude provázet pražsko-veselské hudební seskupení Subterranian Homesick Band. Výstavu bude možné shlédnout to konce srpna.