Film

so 14. 8. / 21:00 / Travnatá plocha u tenisových kurtů v Milokošti

Pomozte nám vybrat film, který se bude promítat v Milokošti v rámci kočovného letního kina. 

Kočovné kino je nový projekt Veselského kulturního centra, se kterým se postupně objevíme s menším promítacím plátnem na různých místech ve Veselí nad Moravou.

 

Vzhledem k dlouhodobému dešti a chladnému počasí jsme se rozhodli dnešní promítání přesunout na náhradní termín. Děkujeme za pochopení a o novém termínu vás budeme brzy informovat.

 

VLASTNÍCI (2019)

Paní Zahrádková (Tereza Voříšková) s manželem (Vojta Kotek) idealisticky chtějí, aby společnými silami dům zachránili. Novomanželé Bernáškovi (Jiří Černý, Maria Sawa) se s nadšením připojují. Paní Roubíčková (Klára Melíšková) pedantsky kontroluje řádný průběh schůze. Paní Horvátová (Dagmar Havlová) všechno iniciativně komentuje. Naivní pan Švec (David Novotný) zastupuje svojí maminku. Paní Procházková (Pavla Tomicová) s panem Novákem (Ondřej Malý) hledá způsoby jak zhodnotit svůj majetek. Pan Nitranský (Andrej Polák) touží po půdě v domě a pan Kubát (Jiří Lábus) důsledně sabotuje jakékoliv rozhodnutí. A v pozadí číhají bratři Čermákovi (Kryštof Hádek, Stanislav Majer), jen starý pan profesor Sokol (Ladislav Trojan) zatím nic nekomentuje…

režie: Jiří Havelka / komedie, drama / ČR 2019 / 97 minut